Referencje

Poniżej przedstawiamy przykładowe listy referencyjne od firm i instytucji, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować realizując szkolenia, projekty doradcze (audyt) czy też outsourcingowe. Dzięki naszym usługom nasi kontrahenci podnieśli jakość i efektywność swoich działań biznesowych.

Nasi doradcy i trenerzy dbają o zadowolenie klientów przez cały okres współpracy na każdym etapie realizowanego projektu. Z sukcesem przejawiającym się zadowoleniu naszych klientów organizujemy i prowadzimy szkolenia w obszarze kadr i płac (prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, wynagradzanie, ZUS), świadczymy usługi doradcze (audyt personalny, kadrowo-płacowy) oraz realizujemy projekty outsorcingowe.

Z wyrazami szacunku
Piotr Sobkowiak


Centrum Szkoleniowe Advance w Łodzi przy udziale Vento Consulting w Poznaniu - kurs współfinansowany ze środków EFS pt: „Finanse – czyli można uczynić finanse zrozumiałymi dla każdego” - 24 godzinny cykl warsztatów dotyczących aktualnych zmian w przepisach prawa pracy, wynagradzania pracowników i zleceniobiorców, świadczeń pracowniczych i ubezpieczeń społecznych. Skierowany do osób pracujących w przedsiębiorstwach branży finansowo – księgowej.

referencje_kurs_kadry_płace_piotr_sobkowiak
Explanator - Wydawnictwo i Szkolenia w Poznaniu - cykl seminariów pt: „Delegowanie do pracy za granicą” - 8 godzinny warsztat dotyczący zasad delegowania do pracy za granicę w ramach swobody świadczenia usług w UE, zasad konstruowania umów o pracę, warunków zatrudnienia, czasu pracy, opodatkowania dochodów pracowników delegowanych oraz deklarowania i opłacania na składek na ubezpieczenia społeczne.  Skierowany do osób pracujących w działach personalnych i finansowo - księgowych przedsiębiorstw.
referencje_szkolenie_delegowanie_do_pracy_za_granicą_piotr_sobkowia_2010

Nasi klienci